מתחתנים >> צילום אירועים >> אזור הדרום >> טל שחר >> יוליה פוטוארט Yulia PhotoArt
 
 
יוליה פוטוארט Yulia PhotoArt
 
 
התקשרו ליוליה פוטוארט
053-9370219
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
אני אוהבת חתונות ואירועים. לראות ולצלם אתכם, ברגע הכי מאושר בחייכם, זה הדבר הכי מרגש ומשמח אותי בעולם. זכיתי לעבוד במקצוע כזה, שבו התפקיד שלי הוא לתעד את הרגע שבו העיניים שלכם נוצצות מרוב אושר.

לא צריך להיות שחקנים בשביל שיהיה אלבום חתונה מדהים. הרבה פעמים אני נפגשת עם זוגות שלא ממש אוהבים להצטלם. או יותר נכון – כאלה שלא אוהבים לעשות פוזות מול המצלמה. אז שתדעו שזה לגמרי בסדר! גם אני חושבת שאת מלאכת הבימוי עדיף להשאיר בקולנוע או בטלוויזיה. אני מאמינה שביום שלכם, אתם צריכים להיות פשוט כמו שאתם. פשוט תתנהגו בטבעיות. אל תתאמצו. פשוט תהיו אתם.

הרגעים האמתיים והאותנטיים – הם הרגעים הכי יפים. לרוב אתם אפילו לא תשימו לב שהם שם, ואולי תפספסו אותם או לא תזכרו אותם, אבל הם שם. ורק כשתפתחו את האלבום של החתונה שלכם, הם יפתיעו אתכם יציפו אתכם בזיכרונות נעימים מאותו יום מרגש, גם בעוד שנים רבות.

אני באמת מאמינה שמה שאתם אמורים לעשות ביום הזה זה פשוט מה שעושה לכם טוב.

תנו לעצמכם ליהנות מכל רגע ורגע, להיות מוקפים באנשים אהובים, להתרגש ולזרום עם מה שקורה בדרך שהכי מתאימה לכם. התפקיד שלי זה להתחבר אליכם, להיות שם בשבילכם, ולתת לכם להרגיש הכי בנוח בעולם. אני מתמזגת עם הסביבה, ופשוט מתעדת אתכם ויוצרת את הסיפור של אותו היום באמצעות המצלמה.

אשמח ללוות אתכם באירוע שלכם, לתעד את הרגעים הכי יפים שלכם ולהעניק לכם בסופו של דבר אלבום חתונה מקסים שתרצו לדפדף בו שוב ושוב. אז בואו נתאם לנו פגישה.
צרו קשר או התקשרו: 053-9370219.
 
יוליה